Буряк і Маслова. В рамках групової виставки в галереї Митець

З 12 по 21 листопада у Києві у галереї Митець проходить групова виставка сучасних українських художниць. Маслова Маріанна та Катерина Буряк представили спільний проєкт – природа України. 

“Ми поєднали свої ідею в одну – живий світ рослин та тварин України.
Світ змінюється і з часом ми бачимо, що дуже багато живого культивовано та видозмінено людьми. Наприклад, якщо порівняти кавуни зараз і сто років назад, то ви здивуєтесь різниці, вони раніше взагалі жовті були!:)
Ми ж зображуємо вільний живий світ, де не ступала нога “гмо”, природу, що живе своїми законами, про які ми іноді забуваємо.” – текст з прес-релізу

Буряк Катерина нар. в місті Києві, завжди захоплювалась малюнком, проте закінчила Київський Політехнік за фахом Соціології. Сталося так, що писати дипломну роботу вирушила до міста Житомира, де закінчила художню школу Ольги Ярославської та навчалася в майстерні живописця та скульптора Франца Юліановича Осовського. На разі відвідує акварельний клас видатного графіка та засновника художньої студії НСХУ, Миколи Никифоровича Гроха.
В 2019 році разом з Чадою Ельваред Мазіх (Туніс) взяла участь у бієнале Sinopale 7, в місті Сіноп, Туреччина. На бієнале представила свій інтерактивний проект “Plastic waves” про захист навколишнього середовища та популяризацію роботи асоціації захисту диких тварин на території північної Туреччини. З 2019 року член художньої, науково дослідницької організації Dynamic Archive, Бременського Університету Мистецтв (HFK Bremen), місто Бремен, Германія.
Використовує дивовижний рух акварелі для вираження індивідуальності навколишнього світу та пошуку таємниці, що ховається в погляді живої істоти.

Маслова Маріанна народилась у Казахстані, живе і працює у Києві. Навчалась у КПІ ВПФ на графіка, закінчила інститут Бойчука на графічного дизайнера у 2010, рисунок вивчала у Тітова О.Г., наразі відвідує заняття у художній студії НСХУ.
Головним матеріалом творчості Маріанни є туш, олівець та лінери, також пише олією.
Ще в дитинстві була вражена різномаїттям степових трав та квітів, що згодом перетворилось у серію рисунків кримських трав (серія Поезія у квітах, 2011 рік). Абстрактні роботи створені під час вивчення тамги – родового знаку кочівників, ці знаки своєрідні ключі до розуміння своїх пращурів (серія “Тамги”). Серія рисунків “Древа” це ода сосновому лісу, це портрети дерев з їх характерами та настроями.
Наразі Маріанна вивчає ботанічний малюнок, співпрацює зі Степовим бюлетенем, взяла участь у другій Ботанічній Виставці у Києві (диплом “за високохудожній образ”), створює розписи стін та серію степових рослин за участю провідних знавців степу.

На виставці також будуть представлені роботи інших митців!:)
Завітайте до галереї Митець 12 листопада о 17:00 на відкриття!

Виставка триватиме з 12 по 21 листопада 2019!
Галерея Митець, вул.Велика Васильківська, 12
щоденно з 11:00 до 19:00
в суботу з 11:00 до 18:00
вихідний – неділя

Маслова Маріанна +380973905946
Катерина Буряк +380636220702

Групповая выставка современных художниц