Відкриття виставки Маслової Маріанни “30 видів Києва до 30-річчя Незалежності”

Запрошуємо усіх на відкриття виставки Маслової Маріанни “30 видів Києва до 30-річчя Незалежності” 20 серпня з 14:00 до 19:00! Виставка триватиме до 5 вересня!

Київ, який вітає гостей та Київ, в якому живуть – теми які розкриває художниця на виставці “30 видів Києва до 30-річчя Незалежності”. Люди, які приїзжають у Київ бачать його вітальню – Андріївську церкву, Лавру, Софійський собор, Андріївський узвіз. І тільки жителі столиці знають іншу сторону міста – спальні райони, місто як живий організм, який росте новобудовами, клаптиками утеплювачів на стінах, різномаїтими балконами, рясніє немісцевими рослинами, дикими та міськими птахами.
На противагу спальним районам – Київ святковий, який сторіччями був осередком культури, наукової думки та визначних пам’яток.


На виставці “30 видів Києва до 30-річчя Незалежності” представлені 30 робіт в графічних техніках офорт та суха голка. Художник-графік самостійно створює дошку, на якій протравлює рисунок і потім друкує цю дошку в декількох екземплярах, саме тому це називається авторська тиражна графіка.

Виставка проходить на другому поверсі Володимирського ринку, вулиця Антоновича, 115, Київ, біля метро Палац Україна